| Live.Laugh.Love a întrebat:

Eu doar mi-am creeat un blog, dar nu stiu despre ce sa scriu, idei?! funda la cele mai geniale happy. astept raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Ai putea face pentru caini torturati si animalele torturate STOP
Ai putea face din orasul tau ii faci poze
scrii despre el
Despre fashion
Machiaj
Moda
Imbracaminte
vezi tu acum
funda?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pe un blog scrii ce iti vine tie in minte, ce simti.in general iti faci un blog cand ai ceva de spus despre ceva, nu asa de flori de marwinking

| Unique a răspuns:

Ms de fundita happy:*

| Unique a răspuns:

Deci cine mi-a dat stupid la raspuns, sa ma pupe undeva, mai stupid ca raspunsul meu.invidiosilor

| catthshshshs a răspuns:

Poti scrie despre gandurile tale, despre sentimentele, despre ce ti se intampla zilnic...sa pui eventual niste imagini de pe net care iti plac sau sa pui linkuri cu melodii care iti plac. Daca stai sa te gandesti bine, poti gasi o gramada de subiecte despre care sa scrii.

| xNirvana a răspuns:

Situatii funny
Jurnal
Barfe despre celebritati
Moda
Trend-uri
Bancuri
Pui o colectie cu cele mai frum poze big grin