| PopescuAntonioGiuliano a întrebat:

Salut,am 18 ani lucrez și am un salariu de 4 mi de lei, problema este ca trag foarte tare, ridic greutăți toată ziua, ma doare spatele de acum dar pe viitor…am doar 12 clase fără bac unde credeți ca pot sa ma angajez sa nu mai fie munca așa multă fizica? Fac orice sau o idee de afacere care poate sa îmi aducă o suma decenta din care pot sa trăiesc? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce lucrezi de ai 4 mii de lei la 18 ani? Si fara bac.

| 1234568807 a răspuns:

Pai daca vrei sa nu faci munca fizica grea toata viata, ar trebui sa inveti sa iei bacu sa si faci o facultate, nu sa visezi afaceri si alte chestii din astea