| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Lucrez intr-o fabrica pe 2500 lei in ro ca paletafar si trag dupa mine paleți foarte grei de fier cu liza si ridic fiare si uneori ma doare spatele, este posibil sa fac hernie de disc de la asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La extrem, da.

| KovacsB a răspuns:

Este posibil sa ai deja.

| Tputpu35 a răspuns:

Depinde durerea poate fi si de la febra, dar cel mai bine consulti un doctor pentru asta.