| Yhg a întrebat:

Salut! Am adăugat 6 euro pe skrill cu cardul Mastercard si imi spune ca nu ii pot folosi pentru plati online.Ce pot face? Raman in cont?

4 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Depinde ce anume vrei sa platesti.Platile online sunt acceptate fara limite in cazul in care ai deja contul verificat si nu este vorba de vreun site care sa fie supus anumitor restrictii in ceea ce priveste utilizatorii romani sau europeni.

| Yhg explică (pentru Floridori):

Eu nu am contul verificat. Dacă îl verific o sa meargă?

| Floridori a răspuns (pentru Yhg):

Daca nu este un site cu anumite regulamente restrictive pentru Romania sau UE, atunci da, ar trebui sa mearga.Dar depinde de site.

Bula
| Bula a răspuns:

Scaderea din cont se face doar dupa finalizarea procedurii de plata.
Daca nu poti face plata, atunci banii raman in cont.