| alex123456 a întrebat:

Am un cont de paypal si am adaugat un mastercard in el! o simpla intrebare am : De pe card, cardul este in ron pot sa transfer in paypal in euro?
Multumesc mult! Sper ca e categoria potrivita alta mai buna nu am gasit!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Citeste termenii si conditiile de utilizare. Dupa ce intelegi cum functioneaza PP, o sa ai instant si raspunsul la intrebare. Transferul se face instant cind ai nevoie, si atunci se face si conversia, pe scurt.