| Danuta_Dany_1980 a întrebat:

Am bagat in aplicatia paysafecard de pe mobil un pin de 25 lei si mi-a zis ca s-a adaugat in cont. Faza e ca nu eram conectat pe niciun cont in momentul acela. Iar, dupa aceea, cand am vrut sa ma conectez pe contul meu de paysafecard mi-a cerut un cod de pe email ( alta faza tare e ca nu mai stiu emailu ). Sunt sanse ca pin-ul sa fie deja luat sau? Cum imi pot schimba emailu? ( nici nu mi arata pe care email imi trimite codul )

1 răspuns:
| ZyRRe a răspuns:

Stai asa. Ai adaugat pinul nefiind logat pe cont? Nu cred ca e posibil asa ceva.
Incearca pe site-ul https://www.paysafecard.com/ro-ro/interogare-sold/ daca mai ai bani pe bonul cumparat.
Cat despre email daca nu mai ai acces la cel care este setat pe contul de psf nu prea mai ai ce face.