| Gaby030703 a întrebat:

Salut! Am comandat ceva de pe internet joi și comanda îmi vine prin FAN Curier. Este posibil să-mi ajungă sâmbăta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai daca ai platit extra, iti va sosii sambata.

| UserRo10 a răspuns:

Primesti prima data sms cu awb si cod pin si in ziua livrarii primesti sms ca vine curierul

| SharpEagle a răspuns:

Https://www.fancourier.ro/livrare-sambata/

Deci, depinde de cand sunt in stare cei de la care ai comandat ca sa paseze pachetul la Fan.

| 99290 a răspuns:

Te vor suna înainte.
Dacă ai lăsat adresa de mail când ai făcut comanda, poți să verifici să vezi unde se află produsul tău, și dacă a fost preluat.

| Extr3meLife a răspuns:

Salut! Probabil ca nu, mi se pare ca nu livreaza in week-end.Cel mai probabil o sa iti ajunga luni sau marti cel tarziu.