| eusuntcipi a întrebat:

Sambata am comandat ceva de pe net, cam pe cand ar trebui sa ajunga coletul? Mentionez ca vine prin Urgent Cargus. Funda

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Luni dimineata pe la 10 o sa primesti un telefon de confirmare sau un e-mail cand produsul tau este predat curierului.
Marti o sa primesti un sms de la firma de curierat cand o sa-ti livreze coletul.Sambata si duminica nu lucreaza mai nimeni.

| eusuntcipi explică (pentru Panamax):

Am primit acum sms.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Marti.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde cand pleaca marfa de la furnizor. Daca pleaca luni ajunge marti sau miercuri. Daca pleaca abia marti sau miercuri termenul se lungeste.

| eusuntcipi explică (pentru andreia67):

Am primit sms de dimineata cum ca coletul a fost predat curierului. cei de la care am comandat acel produs mi-au spus ca ar trebuie sa ajunga in ziua urmatoare.

| gongsterbeep a răspuns:

Intre 1-3 zile. Ar trebui mai mult ca sigur sa ajunga luni