| Spongebob99 a întrebat:

Salut! Am cumpărat astăzi un paysafe de 50 lei și am băgat codul în aplicație, din nescunostina și acum nu mai pot trimite banii cuiva. Are cineva o metoda de a trimite cuiva acei bani?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde cui ii trimiteai banii sigur la vreun "cunoscut" de asta cu "iti vand un pont sa castigi la pariuri". poate ai facut bine ca nu ii mai poti trimitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am eu mai multe.La ce ii foloseste? pariuri sportive/facturi?