| Ansio a întrebat:

Salut
Am dat o comanda gresita la GSM.Am primit-o,m-am enervat pe moment,am intrat pe site-ul lor la sectiunea retururi, am completat formularul cu comanda asta, m-au sunat sa intrebe de ce vreau sa returnez, le-am spus motivul si mi-au explicat cum consta procedura; ca eu sa contactez o firma de curierat si sa livrez comanda pe banii mei dar cu conditia sa sigilez din nou pachetul si sa pun in el o foaie cu numele meu si numarul de telefon ca sa ma sune cand ajunge comanda la ei si sa-mi vireze banii pe card sau pe contul meu bancar.Eu nu am cont bancar, am doar un card visa care il folosesc sa primesc bursa de la scoala.Intrebarea e daca pot primi banii pe cardul visa sau exista o alta cale? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti primi banii pe card, daca le comunici codul IBAN al contului de card.