| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Dacă vreau sa returnez ceva cum procedez? Sun firma de curierat sa vina acasă? Trebuie sa le dau informații despre colet, de exemplu awb sau numărul de comanda? Il împachetează ei, țin sa precizez ca o sa pun produsul în cutia în care a venit? Cum o sa primesc banii dacă am plătit ramburs? O sa ii primesc Cash sau trebuie sa dau datele cardului și în cât timp o sa i primesc? Unde trebuie sa il livrez fiindcă pe fisa de retur scrie doar locațiile Unde nu se trimit coletele? Precizez ca produsul este de pe hervis

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de clar scris pe site la ei.

Daca ati ales metoda de plata prin ramburs si vreti sa returnati produsul direct in magazin, veti primi banii pe loc la returnarea produsului. In cazul in care nu doriti sa va deplasati la unul dintre magazinele noastre in vederea efectuarii returului, aveti posibilitatea de a returna produsul prin curier, prin orice firma de curierat, la adresa expeditorului pe care o regasiti pe awb-ul cu care a fost livrata comanda sau in cazul in care nu mai aveti awb-ul, ne puteti contacta la adresa de e-mail contact@hervis.ro pentru a va oferi informatiile legate de adresa la care puteti returna produsul /produsele.

Clientii care returneaza colete achitate in sistem ramburs sunt rugati sa comunice contul bancar ce va fi utilizat pentru returnarea sumei aferente returului pe adresa de e-mail: contact@hervis-sports.ro

Important: Retururile NU se trimit la Sediul Social Hervis din Str. Av. Popisteanu, nr 54A, cladirea 2, etaj 6, sector 1, 012095 Bucuresti. Costul de retur este suportat de dvs.