| Learoyd a întrebat:

Am facut ieri un transfer cu aplicatia transferwise. Am vrut sa transfer de pe un card de euro intr-un card de lei, doar ca am pus acelasi iban, in loc sa pun iban-ul cardului in lei am pus tot iban-ul cardului in euro. Acum tranzactia o arata ca complete. o sa trimita banii inapoi? Sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu trimite practic banii nicăieri - ai virat banii din contul X în contul... X. Deci suma practic a rămas tot acolo.
În mod normal, nici nu ar fi trebuit să fie validată tranzacția.