| niculai123456789110 a întrebat:

Buna seara as dori sa fac o retragere de la betano ei mi-au zis ca nu pot sa-mi bage bani pe card sid e aceea trebuie sa-i trimita prin transfer bancar, dar eu niciodata n-am primit bani prin transfer bancar si mi se cere contul iban, unde gasesc acest cont iban mentionez ca eu am un cont brd de 2 ani cand mi-am facut car.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

In contractul pe care il ai cu BRD, trebuie sa existe un numar de cont, asociat cardului tau, de forma ROxx BRDE xxxx xxxx xxxx xxxx. Acela este IBAN-ul pe care trebuie sa-l trimiti celor de la Betano.