| Someone1 a întrebat:

Pot primii banii pe card de la Paypal in weekend daca tranzactia a fost Complete in timpul saptamanii?

2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Din cate stiu bancile nu lucreaza in week-end

| Someone1 explică:

Am uitat sa adaug, am card la ING iar pana acuma am primit banii in 2 zile lucratoare, de obicei dupa ora 5. Nu am avut niciodata intamplarea sa cada weekendul inainte. Pe site-ul celor de la ING spun ca plata se face automat, dupa spusele lor ar trebui sa am banii pe card indiferent ca e weekend. (Nu am acces la online banking)