| Misu2222 a întrebat:

Salut, am facut o retragere pe binatex.com si am o sapt de cand tot astept, ulterior i-am contactat pe email help@binatex.com si mi-au spus ca este o problema cu siteul, aveti idee sunt seriosi sau nu?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Au probleme doar la sectiunea de retragere? laughing

| Misu2222 explică (pentru Bula):

Cu siguranta la sectiunea depunere nu au probleme, sa inteleg nu sunt seriosi, este teapa nu?

| Bula a răspuns (pentru Misu2222):

La o firma care detine un site care se ocupa cu bani, prima asteptare este sa se repare o problema in cat mai scurt timp, preferabil chiar in cateva minute.

Daca sunt probleme mari, atunci clientii trebuie anuntati si tinuti la curent in permanenta despre evolutia rezolvarii problemei.
Chiar si la un site de jocuri, daca apare o problema, atunci vizitatorilor se afiseaza acest lucru pe site, precum si DURATA ESTIMATA pentru rezolvare.

Daca aceste anunturi lipsesc si remedierea nu se rezolva in termen de o saptamana, atunci le trimiti o somatie cu termen de plata in 72 ore, dupa care se pot sesiza ANPC, autoritatea de supraveghere a jocurilor de noroc, finantele, se poate depune plangere penala pentru inselaciune.

| Misu2222 explică (pentru Bula):

Ms pentru sfat