| Deliaa94 a întrebat:

am o mica nelamurire.m-am despartit de prieten de aproape 3 sapt, dar dupa o sapt de la despartire l-am contactat eu vazand ca el nu a mai dat nici-un semn ..am vb normal ca 2 prieteni. Pana cand eu i-am facut intrebarea: crezi ca intre noi doi o sa mai fie ceva? Iar el mi-a raspuns ce intrebare imi pui ma Andreea! Nu stiu ce sa deduc din raspunsul asta, ma gandesc ca si cum mi-ar fi zis ce nu ai inteles ca nu o sa mai fie.voi ce parere aveti? ( motivul despartirii a fost ca el mi-a spus ca numai avea sentimente ca la inceput, se simtea rece fata de relatia asta ) dar cu o zii inainte sa despartim cand sa plec de la el, prima sa ma urc in autobus mi-a spus te iubesc, si eu i-am raspuns si eu te iubesc si ai grija de tine. Voi ce credeti, de ce mi-a mai spus te iubesc atunci in ziua acea daca el se simtea rece sau distant?

2 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

De cate ori ai de gand sa mai pui intrebarea asta?

| Crissmatew a răspuns:

Ţi'a spus aşa doar ca să nu suferi atît de mult. E un semn că va ţine la tine ca la un prieten bun. Nu vrea ca tu să suferi.