| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Deci problema mea este urmatoarea:am facut marea prostie sa ma tund cu breton drept! Acum am parul pana putin peste umeri si cu bretonul (care-l tin intr-o parte) ca a cam crescut! Si ma gandeam sa astept sa-mi creasca bretonul aproape pana la umeri si sa ma duc apoi sa ma tund in scari sa nu se mai observe. E o idee buna? Sau daca nu ce idei aveti voi? Please help :*
Multumesc

1 răspuns:
| Nobody35 a răspuns:

Da, e o idee buna daca vrei sa scapi de el.
Ai putea sa il tunzi scurt in centru si din ce in ce mai lung pe laterale, ca sa il poti purta pe o parte pana iti creste lungimea dorita happy.