| victor191154 a întrebat:

Am la liceu Firma de exercitiu si trebuie sa fac estimarea obiectivelor.Despre ce trebuie sa scriu considerand ca firma este o papetarie.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Cred ca trebuie sa scrii cate obiecte ai in firma 2 calculatoare 1 pix si cred ca trebuie sa le dai o valoare la fiecare.

1 răspuns:
| Micu12 a răspuns:

Eu unul spun ca trebuie sa scrii care va sunt obiectivele.
Exemplu: "- Atingem o cifra de afaceri de 25%/- Facem o vanzare in luna februarie de 1500 lei/ - Incheierea a 140 de contracte de parteneriat/ - Incheierea a 5 contracte de vanzare pe termen lung" si tot asa.