| GabyGabriel20 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul celor cu card de debit BRD. Dacă achiziționez ceva de pe internet, unde pot vedea ce am cumpărat? Apare pe extrasul de cont?

Răspuns Câştigător
| RaAlexandra a răspuns:

Nu apare pe extras, apare in aplicatie pana iti sunt trași banii din cont

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe extrasul de cont apare catre cine ai facut tranzacție. Nu iti spune și produsul cumpărat

| GabyGabriel20 explică (pentru RaAlexandra):

Nu apare deloc?

| GabyGabriel20 explică (pentru suntserios):

Apare și suma? Și cât timp apare? Din câte mi-a zis cineva a zis că pentru o perioadă de timp, dar aș vrea să știu care e aceea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru GabyGabriel20):

Apare ai suma. Extrasul de cont e acolo atat timp cat exista contul