| RatoiulMacMac a întrebat:

Salut vreau sa achiziționez ceva online de pe cardul tatălui meu costa cam 23 de lei, și vreau sa stiu dacă la extrasul de cont poate vedea ce a achiziționat? adică numele produsului este la banca Transilvania

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se va vedea firma catre care ai facut plata

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca se uita pe extrasul de cont, ii va aparea suma cheltuita, ziua cand s-a cheltuit acea suma si catre ce firma s-au dus acei bani, nu si produsul care a fost achizitonat.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Pe extrasul de cont se vede doar ziua, firma care a incasat aceasta suma si evident suma de bani! Produsele comandate sunt vizibile doar pe factura pe care o primesi in colet! Banca nu are nici o legatura cu ceea ce comanzi tu de pe internet...

| adrianalbota1 a răspuns:

Cred ca ii va veni factura pe mail. Depinde ce vrei sa cumperi.

| RatoiulMacMac explică (pentru adrianalbota1):

Un joc pe ps 4 pentru verișorul meu