| anonim_4396 a întrebat:

Salut

Am nevoie de cateva idei pentru un job pe timpul verii pentru adolescenti cu varsta intre 15 - 17 ani. Caut ceva pentru mine si inca 2 prietene. Suntem din Constanta. Daca ne puteti da ceva idei, ar fi minunat happy

P.S.: Nu vrem un job pe plaja, chiar daca suntem de la mare laughing

Multumesc anticipat, dau funda kiss

6 răspunsuri:
| lVlad a răspuns:

Si inscrierea costa 100 $?

| lVlad a răspuns:

rolling on the floor glumesc fato

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, ptu@reapdevelopment.com

| ionut_5657 a răspuns:

Va puteti angaja ca chelnerite intr-un club sau sa va angajati la un fastfoodwinking

| ilovepuppies a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la o taraba..sau.....tu cu prietena ta sa faceti niste lucruri care va place sa le gatiti si puteti sa le vindeti pe plaja... poate o limonada

| Race_maniak_1990 a răspuns:

1. spalatorie auto
2. babysitting
3. sa impartiti ziare
4. va duceti la un Mc Donald/'KFC/ Burger King ceva si vorbiti cu propietarul sa va angajeze si pe voi acolo. dar nu sa faceti mancare sau sa luati comanda.sa-i ajutati pe angajati. sa le dati ce le trebuie, etc. oriucm sper ca a-ti prins ideea big grin