| anonim_4396 a întrebat:

kiss

Am nevoie de cateva idei pentru un job pe timpul verii pentru adolescenti cu varsta intre 15 - 17 ani. Caut ceva pentru mine si inca 2 prietene. Suntem din Constanta. Daca ne puteti da ceva idei, ar fi minunat happy

P.S.: Nu vrem un job pe plaja happy chiar daca suntem de la mare laughing)

Multumesc anticipat, dau funda kiss

2 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Poti sa vinzi inghetata.

| GreenEyed a răspuns:

Buna! Si eu sunt din Constanta si nici eu nu stiu unde m-as putea angaja.Stiu ca s-au mai dus pe la Aqua Magic si au vandut inghetata, pe la Mc sau Kfc cred ca putem face ceva, pliante dar altceva nu stiu. Daca auzi de ceva dragut poate imi dai si mie cateva idei.:*