| E86259425 a întrebat:

am nevoie de un sfat.Daca învăț de specialitatea Turism. Unde pot lucra in afara de ghid.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o agentie de turism.

| aADI a răspuns:

Salut, eu sunt student anul 2 la cartografie tot in domeniul geografiei. Poți să lucrezi unde dorești, eu am fost și la curierat la birou pe salar frumușel, depinde de tine, dacă dorești să faci o facultate doar ca să o ai, turismul e perfect, că e cel mai ușor și mergi pe domeniul *progres in firmă* de la 1800 lei la 3000 in 1 an sau 2, deci succes.