| orosdoru a întrebat:

Salut.Am niste monede foarte vechi si vreau sa le vand. Unde pot gasi pe cineva care cumpara monede vechi?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune-le pe OLX.ro, Tocmai.ro, Okazii.ro, etc.

| DanielPH a răspuns (pentru Salontanul):

Olx a cumparat Tocmai si s-au unit :/

| DanielPH a răspuns (pentru Salontanul):

Daca sunt de acum 10 ani nu ai ce face cu ele.
Dar daca sunt chiar foarte vechi te-ai putea duce cu ele la un muzeu de istorie sa-i intrebi daca le vor.
Poti face un anunt pe OLX pentru colectionarii de monede vechi sau daca sunt dintr-un metal pretios le poti vinde la amanet.

| Salontanul a răspuns (pentru DanielPH):

Omule! Cand ai luat ceva la bord nu te mai apropia de computer ca faci urat si nu-i bine. Daca folosesti substante psihotrope, la fel. OLX este fostul Mercador. Tocmai se numeste tot Tocmai, nu s-a unit cu nimeni numai ca nu mai este.ro (mea culpa) ci.xyz. Uite: http://www.tocmai.xyz/
Apoi, eu nu vreau sa vand nimic. De unde ti-a venit ideea? Nu vreau sa ma duc nici la muzeul de istorie. Eu sunt cuminte si stau acasa. Sac!

| DanielPH a răspuns (pentru Salontanul):

Http://www.mediafax.ro/......o-13978982

http://www.paginademedia.ro/......ta-pe-olx/

http://economie.hotnews.ro/......ta-olx.htm
Se vede ca acum ai iesit din pestera...
Acum ceva timp stirile astea erau virale pe Internet, unde ai fost tot timpul asta?
https://zonait.tv/file/2015/03/tocmai.jpg
Acum ca s-a facut un nou Tocmai, care nu este de o saptamana facut fiindca are foarte putine anunturi.Nu este vina mea fiindca nu sunt informat, pentru ca atunci cand cauti,, Tocmai" primul lucru pe care il vezi este,, OLX"
Toate anunturile au o vizualizare maxim 5, din cate am vazut, deci erau sanse foarte mari sa aflu de el, si cred ca este un fake.
Deci, pe viitor te rog sa fii mai putin impertinent si mai usor cu replicile tale criminale fiindca esti foarte agasant.;)

| 愛日本 a răspuns:

Incerca la un muzeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe Olx da nu cred ca vrea nimeni. Le poti duce la muzeau sau daca sunt din argint ceva le poti duce la amanet. Am mai auzit de niste targuri de obiecte vechi sau ceva.

| zeBraJaM a răspuns:

DUte la un shop de reparatii de pc-uri. ei sigur le vor lua ( iti spun asta din propria expierenta)

| Madalin_Catanet_1990 a răspuns:

Siteiul www.tocmai.xyz nu este un facke
o data ce poti publica un anunt si poate fi vizionat anuntul este adevarat ca nu are multe vizite
Siteiul nu are mai mult de 3 luni si este in continua dezvoltare
nu apartie fostei compani sibmedia cei care au vandut tocmai.ro.
este a unei persoane cu buget redus

| Paun_Iulian_2000 a răspuns:

00393896269173 paun iulian cauta ma pe mess sa vedem ce aveti