| Spurtzizc a întrebat:

Am o firma de constructii in Suedia si as dori sa aduc materiale din Romania (Adeziv faianta).
In Suedia un sac de adeziv faianta la 20kg costa aproximativ 30 EURO.
In ce cantitate se poate transporta?
Pot transporta mai multi cu anumite acte? Daca da ce imi trebuie.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cumpara exact cum cumperi de la orice magazin sau firma. Daca ai nevoie de o cantitate mai mare, de sute de kilograme, ai putea comanda si cumpara direct de la producatorul adezivilor, ar fi mai ieftin.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti cumpara si transporta adeziv din Romania in Suedia, in orice cantitate, bineinteles daca l-ai cumparat legal, cu factura pe firma.

| Spurtzizc explică (pentru Ioandelasal):

Aha. Deci totul se face la magazin. Si cum pot cumpara pe firma?
Imi trebuie acte s-au ceva?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Spurtzizc):

Poti cumpara exact cum cumperi de la orice magazin sau firma. Daca ai nevoie de o cantitate mai mare, de sute de kilograme, ai putea comanda si cumpara direct de la producatorul adezivilor, ar fi mai ieftin.