| anonim_4396 a întrebat:

Am o idee pentru o aplicatie pentru smartphone sau PC(e posibil macar-o aplicatie pe PC?).Nu ma pricep deloc la tehnologie, etc.La cine ar trebui sa apelez sa vad daca poate fi pusa in practica? Adica,am vazut atatea aplicatii inutile, daca ideea mea este chiar folositoare si pot scoate ceva bani pe ea? Astept idei despre cum ar trebui sa procedez.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cineva care stie programare

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Invata pitonul asta e pentru Iphone sau contacteaza-ma ca stiu eu pe cineva