| Nicola_Darius_1990 a întrebat:

am o intrebare : As putea activa Amazon Prime fara a baga vreun numar de card, daca da ar trebui sa platesc dupa ce il folosesc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amazon Prime are o optiune de default prin care iti ia automat USD $99 pentru membership.
Am patit-o, asa ca, nu-l sfatuiesc sa bage nici un card, ca ramane fara bani si nu ii primesti inapoi.

| Skippy223 a răspuns:

Din pacate nu. Ar fi o modalitate in care se genereaza un numar de carte bancara, dar multi au incercat si au esuat pentru ca Amazon verifica daca sunt bani pe card.
De ce nu bagi un numar de card de-al tau, sau al parintilor tai? Si anulezi inainte sa factureze, si gata. Ai o luna gratis.