| Denis_Giura_1993 a întrebat:

Salutare!
Am o intrebare pentru utilizatorii de Amazon Prime.
Nu vreau sa imi cumpar versiunea Prime dar vreau sa incep free trail-ul.
Intrebarea este:
Dupa terminarea free trail-ului mi se va extrage bani de pe card?
Daca da, atunci cum pot opri asta si sa folosesc si free taril-ul?
Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Corect, dupa terminarea free trial-ului de de 30 de zile, isi vor trage banii de pe card. Poti opri asta, doar cu o zi inaintea terminarii trial-ului, sa dai cancel din optiuni. Asta-i trialul, doar 30 de zile. Dupa aceea daca vrei tot free si mai ai alt card, faci alt cont si dai din nou la trial.

| Denis_Giura_1993 explică (pentru AlexSalling):

Presupun ca pot si in decursul celor 30 de zile sa dau cancel, nu?

| AlexSalling a răspuns (pentru Denis_Giura_1993):

Da.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Saci cancel la subscripție înainte sa îți ia banii, în ultima zi de trial și gata.

| AnthonyWhite a răspuns:

Tot ce stiu este ca am avut Prime gratuit ceva timp si urmaream episoade pe tv.
apoi tatal meu a platit pentru prime, si ii lua in fiecare luna din contul lui.
din contul meu nu a luat nimic. doar dupa ce a expirat Prime nu am mai putut vizualiza filme...
trebuie vorbit cu ei la Amazon sa opreasca serviciul