| Alex1122334455 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, daca sunt minor imi pot face un card de credit(virtual) nu fizic, care se poate incarca si cu PaySafe? De exemplu as vrea sa imi cumpar un vape de pe eMag fara ca parintii sa stie si sa platesc cu acel card virtual si sa ridic coletul din easybox

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa ai card astfel: https://intreb.bancatransilvania.ro/......-de-debit/ Incearca asa, daca doresti.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Tocmai a scris ca nu vrea cu parintii tongue

| Aasdfghj a răspuns (pentru Zuzu1991):

Si-l face cu parintii, pentru ca doar asa functioneaza. Apoi face ce vrea cu el.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ma indoiesc de mi se indoaie, pentru ca iti cer acte fizice si or sa vada varsta
dar... nimic nu te retine sa incerci

| Alexnix1 a răspuns:

Nu, nu poti.
Recomand o pipa facuta de casa( te pot ajuta cu design, am discord Buccaner#3319). Ma pricep foarte bine la tamplarie.
Daca vrei sa fie ceva vape, poti sa faci si asta acasa.