| TheT0312 a întrebat:

Salut! Am o întrebare în legătură cu paysafe-ul. Vreau să știu care țară pe care merge paysafe-ul are cele mai mici prețuri.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic sa stai departe de paysafe daca vrei anonimitate, au masuri 'transparente' acum, si daca vor iti blocheaza codurile si apoi trebuie sa faci dovada indentitatii la fel ca la banca cu nume prenume copie CI, card bancar unde sa iti restituie contravaloarea codului PIC, deci nu este nicio smecherie!
In rest care este cea mai ieftina tara nu prea m-a interesat, ca jocurile video pe care i le cumpar unei rude mici de ani, se pot cumpara si sub forma de keyuri la pret mult mai mic decat pe steam de exemplu
in fine poti folosi aceste coduri si in alte parti este evident

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Argentina cred ca merge dar ca sa joci ceva o sa ai nevoie dr VPN jocurile de 60€ sunt 3, 4-10€ dar ai nevoue de vpn