| pinkys a întrebat:

Salut happy Am o intrebare si am nevoie de un raspuns clar si sigur cat mai repede. Am un cont bancar in lei si ma intreb daca se pot transfera euro din alta tara in el si sa scot de aici lei. sau o modalitate (in afara de wstern union) prin care sa primesc banii. Multumesc happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se pot transfera, fiecare valuta are contul separat. Deschide-ti un cont si in euro si vei putea primi euro si apoi poti sa-i schimbi in lei. Numai bine!

| a1doru a răspuns:

Iti trebuie cont valutar[in speta euro]