| Andreeee0098766 a întrebat:

Am o perioada mai nașpa cu banii, ce as putea face sa câștig niște bani, fiind la facultate, nu am timp de un job sau altceva? Am încercat pariurile sportive care mi-au adus profit timp de doua luni 300 lei, mult prea puțin, la cât timp am pierdut cu biletele astea, ce idei ați avea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa nu mai joc la pariuri si din prima iesi pe plus

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți cauți un job nu vei avea banii de care ai nevoie.
Nu ții dă nimeni pe gratis.

| Andreeee0098766 explică (pentru suntserios):

Atâta timp cât știi când sa te oprești din pariat, poți face ușor profit happy