| max18 a întrebat:

Salut, explicati-mi si mie cum e cu biletele virtuale la pariurile sportive...cum se plateste, cum scot castigul etc.

2 răspunsuri:
| uglymermaid a răspuns:

După ce termini de ales meciurile şi scorurile, dai ce scrie acolo, ''finalizează'' sau care e propoziţia respectivă pe site. Şi după îţi dau ei un cod, pe care trebuie să îl duci la Casa Pariurilor, Bet Cafe sau localuri de astea de pariuri sportive. Mergi acolo şi îi dai codul scris pe o hârtiuţă tipei/tipului de acolo, trebuie să plăteşti biletul şi dacă ai câştigat mergi tot acolo să ridici câştigul.