| AnneMarii20022 a întrebat:

Cine știe un site cu ponturi pentru pariurile sportive, care sa aiba cel putin 80% probabilitate de câștig?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cat de naivi sunteti unii...nu exista niciun site sau vreo casa de pariuri unde castigul sa ti-l dea in proportie de 80%, voi va auziti? aia pierd milioane din agentie,, ii bagi in faliment, jocurile sunt facute, aranjamentele sunt deja puse, se pune la intuitie de fiecare data de catre cei care pariaza iar astia de guverneaza pariurile pun exact inversul, si d-aia apare cate o 'surpriza', le-as da foc tuturor agentiilor de pariuri impreuna cu cei care le-au creat, asa vom avea un fotbal mai curat si nu o sa mai existe spalarea masiva de bani.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă cineva ar știi, crezi că le-ar da astfel încât să câștige altul și nu el?

| Ionut58282856 a răspuns:

Da, stiu eu unul, mai multi oameni au murit in drum spre bilet decat cati au castigat. Si asta e doar la loto