| danidni a întrebat:

Salut! Am o problema, eu lucrez si am fost in șomaj tehnic o luna jumătate si pe langa somaj am mai avut un contract cu un club sportiv care aparține primariei municipiului de 500 de lei. Intrebarea este, ma vor pune cei de la șomaj sa dau banii înapoi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, da, fiindca ai cerut un ajutor social cand tu aveai deja venituri.

| catabalint23 a răspuns:

Cred ca depinde de ce fel de contract ai avut. Daca e contract de munca cel mai probabil da