| Thesinger1 a întrebat:

Am oferte pentru cei interesati de un ps2:

1)Este cineva interesat de un Playstation 2 modat cu urmatoarele accesorii:
-3 controllere originale functionale si estetice;
-un card de 16 mb
-un hard modat de 150 gb cu 18 jocuri-pes 2013, fifa 2013, gta vice city,all of duty world of war,scarface,tekken, k1 world cup,pro street,gran turismo 4, wrestling smackdown vs raw 2011, fifa 2012, etc
-cablurile necesare;
-puteti sa bagati jocuri de pe pc pe ps2 si sa va jucati linistiti.

2)Sau daca vrea cineva sa schimbe acest playstation cu toate accesoriile incluse pe un xbox 360 modat fara erori cu 2 controlere, si diferenta din partea mea de 60-70 de lei?

4 răspunsuri:
| Sidock a răspuns:

Poate vreau poate nu vreau...

| Thesinger1 explică (pentru Sidock):

Spune ma daca vrei.Pot sa ti-l trimit prin posta.