| Swt9999 a întrebat:

daca vreau sa achizitionez un telefon in rate ce vechime trebuie sa am in campul munci?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Salut!

Nu conteaza de cand lucrezi. Ei o sa iti ceara o adeverinta de venit, si cam atat. Unele credite nici macar atat nu iti cer (de exemplu cel de la Altex; Credex parca)

2 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu o simpla adeverinta de venit si atat ...si poti sigur sa iti achizitionezi telefonul

| Anonim23042014 a răspuns:

Nu iti trebuie vechime conteaza o adeverinta ca lucrezi si ai deunde sa platesti.