| sefulos123 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare : Unde pot vinde miere de albine,
cunoaste cineva un site unde pot sa o distribui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olx laughing.

Eu cumpar miere de la o femeie care lucreaza la un second hand. Femeia doar a raspandit vestea ca vinde miere si are destul de mult succes.

Daca ai o afacere care crezi ca va fi durabila, poti sa-ti faci o pagian de facebook sau un site si sa-ti faci reclama

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

En gros se da la achizitori, pret naspa. Prin net nu o dai pentru ca nu convine nimanui cu taxe postale si nu are incredere ca nu te cunoaste. Daca vrei pret bun dai cu borcanul, cu petul de 2 l sau pet de apa de 5 l. Asa o dau eu dar am ff multi cunoscuti. Varianta cu piata o stii.