| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Salut, am și eu o mica întrebare.
În ce pot investi 700 euro?
Ma pricep la montat de pc-uri,descărcat aplicații, jocuri, ma descurc și online la câteva chestii.
Nu zic ca sa investesc neaparat in treaba asta, am zis o așa ca idee.
In ce i-as putea investi sa pot produce mai mult?
Și nu ma luați cu chestii de genu (cumpara cărți și investește in tine)

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumpara Shiba INU si Dodgecoin. Asteapta doi ani. Dupa aia vino sa imi multumesti sau sa ma injuri. happy

| Catrice a răspuns:

"descărcat aplicații, jocuri" pai cine nu știe sa facă asta?
Dacă aveai măcar un 0 în plus la suma, mai vorbeam.

| Lukasssz a răspuns:

In monede virtuale.

| Superior a răspuns:

Iti deschizi o mica afacere care consta in :
-creearea unui site;
-promovarea lui;
-astepti cereri;
Ce e "afacerea" asta?
Oamenii iti cer un PC intr-un buget, iti dau o suma de bani si tu le cauti in principiu SH componente, le combini si wvoala.

| dinaprilie a răspuns:

In tigari.

Răspuns utilizator avertizat