Întrebare recomandată | Adytza551 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Asi dori sa imi achizitionez o autorizatie pentru colectarea de peturi si doze de aluminiu si vreau sa stiu cum si de unde pot achizitiona aceasta autorizatie va multumesc foarte mult.

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu ai nevoie de autorizatie, pentru a colecta peturi si doze aluminiu.Depinde ce vrei sa faci cu ele? Daca vrei sa le vinzi unor firme ce recicleza asa ceva, poti sa le vinzi fara autorizatie. Vrei sa faci o afacere, adica sa le prelucrezi tu?

| Fayree a răspuns:

~ La registrul comertului sau te poti duce la firma care se ocupa cu asa ceva din orasul tau. Succes, funda?batting eyelashes.

| kmidodo a răspuns:

La registrul comertului rezolvi tot.

| LaurEEL a răspuns:

Pai te duci la firma care se ocupa cu asa ceva din orasul tau si ii spui ce vr sa faci