| Bl4ckShadowS a întrebat:

As dori sa achizitionez un psp 3004 dar nu stiu de unde ca nu gasesc decat e1004 si 1004 ...Nu stie cineva vreun magazin de unde as putea achizitiona psp 3004 sau sa comand online
PS : Eu vreau sa il cumpar nou nout cu garantie...
PS2 : Sunt din cluj... daca stiti vreun magazin...
Multumesc

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Http://www.buygames.ro/consola-sony-psp-bundle-fifa-12.html

Pe site-ul acesta am mai gasit psp 3004!
eu l-am luat anul trecut pe al meu din media galaxy si am dat 6 milioane pe el ...pe site-ul mentionat de mine sunt destul de scumpe dar merita! :P

Ai grija daca til cumperi nu iti da card de memorie ...trebuie sa iti iei separat

| maryusmono a răspuns:

Uite aici un e1004 http://bit.ly/QYbxtm

3004 si eu cautam intr-o perioada dar nu prea gaseam site-uri serioase. Vezi ca pe site-ul asta ai garantie 24 de luni si beneficiezi si de o garantie de 30 de zile, timp in care poti returna produsul