| AlexandruPorfir a întrebat:

Salut! Am trimis acum 2 zile un colet prin FAN Courier și am optat pentru opțiunea virare în cont și nu am primit banii. Știe cineva când ar trebui să intre?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mai ai putina rabdare si tu

| Hyperion7 a răspuns:

Deci,daca coletul a fost ridicat, ii primești în 1-2 zile insa daca coletul nu a fost ridicat, nu vei primi banii.
La ei pe site, daca te uiți la awb, o să spuna că ți-au făcut viramentul cu o zi înainte să îi ai tu pe cont insa banii ii vei avea ziua următoare.
Am făcut eu un experiment cu revolutul și nu, tot a doua zi au intrat.
Bafta!