| Shadow1307 a întrebat:

Am trimis acum cateva zile un colet prin firma de curierat Fan Courier, pachetul a ajuns la destinatar si a fost achitat ramburs, trebuie sa ma duc eu la sediul firmei sau sa astept sa fiu contactat pentru a-mi ridica banii?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

In acest caz suna la ei la sediu. Ai date de contact pe siteul fan curier

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Banii iti vin acasa tot prin curier.

| Shadow1307 explică (pentru Simpatic):

Scria undeva ca banii ajung in maxim 48 de ore, dar au trecut 72, sa mai astept?

| Simpatic a răspuns (pentru Shadow1307):

In acest caz suna la ei la sediu. Ai date de contact pe siteul fan curier