| alex2009 a întrebat:

Salut am un blog facut care ofera servicii It, recuperari de date etc. blogul este asta http://instalezwindows7xp.wordpress.com/ intrebarea mea este credeti ca are rost sa mai investesc timp in el pentru dezvoltarea lui blogul este din luna februarie lansat este si indexat de google dar eu aveam mai multe asteptari de la el. De exemplu daca aveti nevoie de cineva care sa va recupereze informatiile pierdute de pe un stik ati apela la o persoana ca mine care are un blog de genul asta sau la un anunt simplu ( instalare si optimizare Windows. Devirusare, recuperare date, optimizare hard disk, actualizare drivere, conectare internet. Software divers. Jocuri numai la cerere. Ofer profesionalism la un pret modic. Deplasare si in localitati invecinate) postat pe o pagina de anunturi? Care anunt va ofera mai multa incredere? Credeti ca cauta cineva servicii de genul asta? Ca eu de cand am lansat blogul am impresia ca nu are nevoie nimeni de genul asta de servicii? Aceasta postare nu are nici o legatura cu reclama! Vreau sa cer un sfat! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Rabdare - asta trebuie Si pana suna cineva mai apuca-te si de altceva
Orice lucru are un inceput asa ca iti trebuie rabdare

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc Sa-ti ajute Dumnezeu ai doar putina rabdare

| gabriel1984 a răspuns:

Tu nu ai vazut ca majoritatea a invatat sa isi repare pc-ul? numai firmele mari care au documente importante mai fac asta dar in rest nu cred ca te cheama un pusti sa ii instalezi windosu.mai bine faci un blog de imformatii ceva sa poti scoate bani si din el,,

| Bogdn10 a răspuns:

Salut,

Parerea mea este ca blogul si serviciile tale sunt necesare. Insa ai nevoie de optimizare Google - chiar daca site-ul tau este lansat de 2 ani sau mai mult - asta nu inseamna ca ai o autoritate de pagina (PA) sau autoritate de domeniu (DA) mare.

Tot ce face serviciul de optimizare Google este sa ii creusa site-lui tau PA si DA.

Incearca sa contactezi niste persoane din domaniu sa afli mai multe. Sau citeste un blog despre acest subiect.

Iti recomand urmatoarea adresa
http://growwwise.com/seo-services/

Cu respect!

| madistrez a răspuns:

Mie in niciun caz nu imi inspira incredere un blog gratis, macar daca era pe un domeniu cum trebuie

| Seomox a răspuns:

E simplu raspunsul, nu este optimizat, cu alte cuvinte nu apare sus in google dupa cuvinte de genul "instalare windows" pentru mai multe detalii imi poti trimite un mail pe seomox@yahoo.com bafta!