| stefandaubine123 a întrebat:

Salutari! Am si eu o intrebare, mai exact o nelamurire. Detin un cont la banca transilvania, ideea e ca, am in jur de 20 de euro pe card si de fiecare data cand incerc sa ii scot, imi spune la bancomat "Fonduri insuficiente", dar cand verific soldul in aplicatie imi arata suma. Aveti idee de ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Transforma-i in lei. Bancomatul nu-ti da euro.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la banca unde ai cardul si roaga fetele acelea sa-ti dea banii spune le ca din bancomat ai incercat sa i scoti dar nu ai putut, o sa platesti comision daca scoti banii de la ghiseu de la fetele acelea din bancă.

| Bizon95 a răspuns:

Incearca, cu o suma mai mica, tu pui toata suma pe care o vezi, dar BT ia un comision, deci suma maxima pe care o poti extrage e ce vezi minus comisionul ala