| autodidact a întrebat:

Bună ziua, Cum se poate alimenta cardul (depune bani) de la un bancomat Raiffeisen, mai ales dacă avem și card la banca menționată?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Predator30 a răspuns:

Folosește bancomatele multifuncționale (MFM) Raiffeisen Bank, sunt ușor de folosit, le găsești in sediile Raiffeisen și poți face tot felul de tranzacții:

Eliberare numerar (Lei) - (detinatori card Visa/MasterCard/Maestro);
Depunere numerar (Lei) in conturile proprii sau ale tertilor (clienti Raiffeisen Bank) - intre orele 06:00 si 23:30;
Operatiuni schimb valutar fara card (Euro si USD vs Lei);
Consultare Mini extras (clienti Raiffeisen Bank detinatori de card de debit);
Interogare sold (clienti Raiffeisen Bank si clientii altor banci detinatori de card Mastercard);
Schimbare cod PIN (clienti Raiffeisen Bank si clientii altor banci detinatori de card Mastercard);
Deblocare cod PIN (detinatori card Mastercard).

Răspuns utilizator avertizat
| autodidact explică (pentru Predator30):

Mulțumesc pentru toate informațiile!