| Popescu_Mihnea_1992_ALJT a întrebat:

Salut,am un pachet de tigari vechi de 20 de ani Marlboro pe care scrie Veni vidi vici. Stie cineva cat valoreaza?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Probabil mai putin decat un pachet de Marlboro cumparat de la orice magazin. Sunt prea "noi" pentru colectionari si prea "vechi" pentru fumatori. Daca vrei sa-l valorifici, deschide-l, rupe tigarile, pune-le intr-un saculet de panza si atarna saculetul in sifonier. Mirosul de tutun alunga moliile!

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Valoare zero

| N0H4CK a răspuns:

Exact cat fumul pe care il scot. Adica nimic

| Tuca10 a răspuns:

Nimic.