| Dumitrucj a întrebat:

Salut! Am un paysafe de 10 euro si vreau sa il bag in contul de my paysafe dar nu pot deoarece contul e facut in Romania, cum pot transforma cei 10 euro in lei? Dau funda! Va rog!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa ai cont în euro acolo unde vrei să folosești banii aceia, de exemplu nu poți plăti cu euro daca moneda jocului etc îți cere banii in lei

| Hope1992 a răspuns:

Nu ai cum, ba chiar mai mult conteaza si din ce tara a fost cumparat acel paysafe. Daca e cumparat din Belgia, de exemplu, tu chiar daca ai cont in euro nu o sa iti mearga. Poti incerca sa rogi pe cineva care are cont in paysafe din acea tara sa iti trimita niste bani prin paypal si tu sa ii dai contul in schimb sau iti faci cont in acea tara, dar nu stiu daca merge, vezi tu.

| QuavoHuncho a răspuns:

Nu poti.