| sarmanunas a întrebat:

vreau sa bag bani intr-un joc cu paysafe si in jocu ala trebuie platit cu euro si in Romania paysafe este doar in ron ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Nu conteaza in ce moneda e paysafecard-ul. Cand bagi codul o sa converteasca automat din RON in EURO.

Ca sa vezi daca iti ajung banii poti intra aici si sa calculez: http://www.paysafecard.com/exchange/exchange.php?language=ro

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ce poti sa faci? poti folosi banii pentru ceva util, nu pentru jocuri.

| sarmanunas explică:

Multumesc foarte multbig grin