| Tuca10 a întrebat:

Am un paysafe de 8 euro ( din Germania) problema e ca nu pot sa-l bag in contul meu de psf pentru ca e din alta tara. Si cand vreau sa-mi creez un cont cont in Germania nu imi apare tara (Germania), ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Paysafe-ul din Germania se foloseste in Germania!
2. Nu este trasferabil pe alt card
3. Nu poti face alt cont in Germania ca esti detectat din alta tara. Oricum nu te ajuta cu nimic sa faci un alt cont in Germania, odata ce nu poti folosii creditul de 8 euro decat in Germania, cu cardul pe care ai deja creditul.
Ce este de facut?
Nimic!
Imposibil sa mai faci ceva cu un credit care se poate folosii numai in Germania.